Випрямляч для волосся Kemei JB-KM-2202 професійний прасок
Виробник: Kemei
Модель: 1035199781
Відгуки: (0)
Є в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
споживана потужність
30
Стан
Нове
Тип
Випрямлячі
Тип харчування
Мережа 220 В
особливості:
-Вишукана керамічна пластина, гладка і яскрава, менше ушкоджує волосся.
-Ергономічна ручка дає вам комфортне використання
-Ідеально підходить для всіх типів волосся
Характеристики:
  • Бренд: Kemei
  • Оптимальний час укладання: 1-2 хв.
  • Матеріал теплової пластини: Турмалін/керамічний
  • Максимальна температура: 220°C
  • Потужність: 30 Вт
Характеристики
споживана потужність
Стан
Нове
Тип
Випрямлячі
Тип харчування
Мережа 220 В
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар. Стати першим, залиште свій відгук.
Немає запитань про цей товар, станьте першим і поставте своє запитання.
Рекомендовані товари
Переглянуті товари
Професійний фен GEMEI GM 1715 потужність 2000 Вт