ТБ JPE 28" E28DF2210 OS- Android 4.4, ВП - 4 Gb, ОЗУ - 1 GB
Модель: 559289730
Відгуки: (0)
Немає в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Smart TV
Ні
Гарантійний термін
12
Діагональ екрану
28
Кріплення на стіну
Да
Стан
Б/У
ТБ JPE 28" E28DF2210 з вбудованим Т2 тюнером Діагональ 28" (71см)
ТБ JPE 28" - це не тільки засіб для перегляду ТВ-програм, але і цілий розважальний комплекс. Він може послужити як монітор для ігрових приставок або, наприклад, перегляду фотографій. Розумний телевізор має ряд спеціальних роз'ємів, які дозволяють взаємодіяти з різними додатковими пристроями: HDMI, компонентний роз'єм, USB. LCD LED ТБ JPE 28" - це чудовий приклад того, як нові технології стають доступними багатьом. 28-дюймовий тонкий екран є оптимальним рішенням для розміщення телевізора в кімнаті відпочинку, так і для спальні або навіть кухні. Наявність великої кількості додаткових функцій також зможе зробити перегляд ТБ набагато комфортнішим та цікавішим.
Телевизор JPE 28
Характеристики основні
Основні атрибути
Виробник
JPE
Країна виробник Китай
Тип телевізора Рідкокристалічний (LCD)
Діагональ екрану 28.0 (дюйм)
Формат екрану 16:9
Smart TV ні
HD-формат 720р
Вигнутий екран Ні
Тип покриття екрану Глянцевий
Докладний опис
  • Роздільна здатність 1366x768 (16:9) HD-ready
  • Потужність динаміків 8 Вт*2
  • Цифровий тюнер DVB-T2/DVB-T/DVB-C
  • Роз'єм для навушників 3,5 мм
  • Компонентний вхід mini Y/Pb/Pr
  • VGA
  • Композитний вхід AV
  • HDMI 2.0
  • USB 3.0
  • Частота LED панелі 60Гц
  • Телетекст
  • 3D Comb фільтр
  • Батьківський контроль
  • Стоп-кадр
  • Таймер сну
  • Знижене енергоспоживання
  • Об'ємний звук Dolby Optional
  • Електроживлення AC100-242В 50/60Гц
  • Потужність 50 Вт
  • Потужність у сплячому режимі менше 1Вт
  • Можливість кріплення на стіну
  • Вага 5,1
Комплектація: LCD LED ТБ 28" DVB - T2