Плойка для волосся прасок Kemei JB-KM-2205 випрямляч
Виробник: Kemei
Модель: 1036522206
Відгуки: (0)
Є в наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
споживана потужність
35
Стан
Нове
Тип
Випрямлячі
Тип харчування
Мережа 220 В
Характеристики:
  • Робоча напруга: 220V
  • Потужність: 35W
  • Матеріал пластин: Кераміка
  • Розмір: 290 x 25 x 35 мм.
  • Розміри нагрівальної пластини: 110 х 25 мм.
  • Регулятор температури
  • Максимальна температура: 200
  • Мінімальна температура: 140
  • Застосування волосся: сухе
  • Світлодіодний індикатор роботи
  • Джерело живлення: від мережі
Характеристики
споживана потужність
35
Стан
Нове
Тип
Випрямлячі
Тип харчування
Мережа 220 В